Κεντρική Γ' Εθνική Οι διαιτητές των αγώνων της Γ΄ Εθνικής

Οι διαιτητές των αγώνων της Γ΄ Εθνικής

Γνωστοί έγιναν από την Ελληνική Ομοσπονδία Καλαθοσφαίρισης οι διαιτητές, που θα σφυρίξουν τους αγώνες των Ομίλων της Γ΄Εθνικής.

1ος Όμιλος (29η αγωνιστική 14/05):

ΔΑΚ Κορίνθου 17.00 ΚΑΟΚ – Καλαμάτα Αυγερινός-Φακώνας (Πετρόπουλος)

Πετρούπολης 17.00 Άρης Πετρούπολης – Γλαύκος Κώτσου-Χριστινάκης (Παπαδόπουλος Κ.)

Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου – Ακράτα Καρπάνος-Νερομυλιώτης (Κωστής)

Π. Σαλπέας 17.00 Πορφύρας – Ερμιόνη Σωτηρχέλης-Κωστακέλη (Δραμεσιώτης)

Κ. Αχαϊας 17.00 Αχαγιά 82 – Ίκαρος Ν. Σμύρνης Ασημακάκη-Λεκατσάς (Ρόζης)

Π. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος ΑΟΠΑ – Ένωση Ιλίου Νάκας-Σταθόπουλος (Θεοδωσόπουλος)

Εσπέρου 17.00 Ίκαρος Κ. – Πεύκη Τσολάκος-Ορφανός Εμμ. (Πετράκης Μιχ.)

2ος Όμιλος (25η αγωνιστική 14/05):

Αταλάντης 17.00 Λοκρός – Πανναξιακός Αντωνίου-Καλατζής (Χριστοδούλου Γ.)

Στ. Βενέτης 17.00 Διαγόρας Δρ. – ΟΦΗ Μαρίγλη-Κατσαπρακάκης (Δημητριάδης)

Κω 13.00 Ιπποκράτης – Άρης Ν. Ντάνος-Τσάμης

2ο Λύκειο Αμαρ. 17.00 Νίκη Αμαρουσίου – Πόλις Καλλιθέας Ραχιώτης-Καλογερόπουλος Φ. (Ζερδεβάς)

Ν. Πεντέλης 17.00 Πεντέλη – Έσπερος Λαμίας Φάκαρος-Αντωνίου (Λημνιάτης)

Θήβας 17.00 Κάδμος – Προμηθέας Χαλ. Κουτσοδήμος-Ελ Ανύ (Κάλφα)

3ος Όμιλος (25η αγωνιστική 14/05):

ΔΑΚ Καλαμαριάς 17.00 Απόλλων Καλ. – Φάρσαλα Παπανικολάου Γ.-Κατωτικίδης (Πολυχρονίδης)

ΔΑΚ Μελίκης 17.00 Μελίκη – Αριστοτέλης Φλ. Τσούλης-Κουκουλεκίδης (Καλότσης)

ΔΑΚ Κοζάνης 17.00 Ελίμεια – Βίκος Ζαγοροχώρια Βασιλόπουλος-Πλατέλλα (Κηπουρίδης)

Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά – Εύαθαλος Φουτζήλας-Μαλτέσιος (Μανάσης)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων – Διόσκουροι Κοζ. Παπαδόπουλος Χ.-Αγραφιώτης Ι. (Ράπτης)

Αιγινίου 17.00 Αιγινιακός – Ευκαρπία Παζόλης-Γκέκας (Βάτσιος)

ΔΑΚ Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ. – Νικόπολη Πρέβεζας Πετανίδου-Λουλουδιάδης (Πλεξίδας)

4ος Όμιλος (25η αγωνιστική 14/05):

Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός – Κομοτηνή Κέτουλας-Δολγύρας (Παραλικίδης)

Διαβατών 18.00 Ιωνικός Ιωνίας – Αστέρας Καβάλας Κοντογιάννης-Λελούδας (Αστρεινίδης)

Ν. Σκοπού Σερρών 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού – ΣΑΠΚ Νεάπολης Κολοκυθάς-Γιαννούλης Αναστ. (Γιαβρής)

Ν. Μουδανιών 18.00 Νέα Μουδανιά – Παναθλητικός Θεοδωρίδης-Παπανικολάου Ι. (Βαφείδης)

Περαίας 18.00 Αν. Ακτή Ζέφυρος – Ίκαροι Σερρών Δημάδης-Μελανίδης (Τζιοπάνος)

ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 ΜΓΣ ΑΕ Κομοτηνή – ΜΑΣ Μαντουλίδης Ντόγκας-Χατζηχαρίσης (Γκουρτζελίδης)

ΔΑΚ Ποταμουδιών 18.00 Αγ. Βαρβάρα – Χαλκηδόνα Σαρακενίδης-Χρυσάφης (Μπρίγκος)

Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από Δημήτρης Ιωαννίδης
  • Γλαύκος – Α.Σ.Σ Αμαλιάδας 80-93

    Ο Α.Σ.Σ Αμαλιάδας νίκησε τον Γλαύκο με 93-80, σε φιλικό παιχνίδι προετοιμασίας που διεξήχθ…
  • Τέλος ο Δεσποτάκης!

    Ο Μάριος Δεσποτάκης πήρε την απόφαση να αποχωρήσει από την Πεύκη, πριν καν ξεκινήσει το πρ…
  • Το ρόστερ της Ερμιόνης

    Η Ερμιόνη παρουσίασε το ρόστερ της εν όψει της νέας αγωνιστικής περιόδου 2020/2021 στο πρω…
Περισσότερα σε Γ' Εθνική

Δειτε επισης

Γλαύκος – Α.Σ.Σ Αμαλιάδας 80-93

Ο Α.Σ.Σ Αμαλιάδας νίκησε τον Γλαύκο με 93-80, σε φιλικό παιχνίδι προετοιμασίας που διεξήχθ…