Κεντρική Γ' Εθνική Οι διαιτητές της Γ΄Εθνικής

Οι διαιτητές της Γ΄Εθνικής

Η Ελληνική Ομοσπονδία Καλαθοσφαίρισης με ανακοίνωση της έκανε γνωστούς τους κομισάριους και τους διαιτητές, που θα σφυρίξουν την επόμενη αγωνιστική της Γ΄Εθνικής.

Αναλυτικά:

1ος Όμιλος (30η αγωνιστική)

Κυριακή 21 Μαϊου

1ο Δ. Χαϊδαρίου 17.00 Δάφνη Δ. – ΚΑΟ Κορίνθου Κώτσου-Αλεβίζος (Ευστρατίου)

Τέντας 17.00 Καλαμάτα – Άρης Πετρούπολης Καρακάσης-Κωνσταντινίδου (Γιαλικάρης)

Γλαύκου 17.00 Γλαύκος – Κεραυνός Αιγίου Λογοθέτης-Τσαούσογλου (Ρόζης)

Ακράτας 17.00 Ακράτα – Πορφύρας Ασημακάκη-Λεκατσάς (Κωστής)

Ερμιόνης 17.00 Ερμιόνη – Αχαγιά 82 Δελαγραμμάτικας-Σκουλαρίκης (Ζάρκος)

Ν. Σμύρνης 17.00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης – Έσπερος ΑΟΠΑ Μαραγκάκης-Κατσαπρακάκης (Ζερβούδης)

Β’ Κλ. Ιλίου 17.00 Ένωση Ιλίου – Ίκαρος Καλλιθέας Τσαχάκης-Ορφανός Ιορ. (Κουλούρης)

2ος Όμιλος

Σάββατο 20 Μαϊου

Δ. Περιστεράκης 14.00 Πανναξιακός – Διαγόρας Δρ. Γεράνιος-Ελ Ενύ

Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος Λαμίας – Κάδμος Σκαλτσής-Σταγιάνος (Κάλφα)

Κυριακή 21 Μαϊου

Θήρας 12.00 Σαντορίνη – Λοκρός Αταλάντης Νάστος-Ρίζος

Βαρδιονογιάννειο 11.30 ΟΦΗ – Ιπποκράτης Κω Τσάτσης-Σιδερης (Σαϊτάκης)

ΔΑΚ Νίκαιας 17.00 Άρης Νίκαιας – Νίκη Αμαρουσίου Μηλαπίδης-Πολυχρόνης (Σταματόπουλος)

Εθν. Αντίστασης 17.00 Πόλις Καλλιθέας – Πεντέλη Κοτσώνης-Τζίμης (Ντάβαρης)

3ος Όμιλος

Σάββατο 20 Μαϊου

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 15.00 Βίκος Ζαγοροχώρια – Τιτάνες Παλαμά Παπανικολάου Γ. – Ιορδανίδης (Ράπτης)

Κυριακή 21 Μαϊου

ΔΑΚ Φλώρινας 15.00 Αριστοτέλης Φλ. – Απόλλων Καλ. Λελούδας-Γεωργούλης (Μπαταούλα)

Πρέβεζας 17.00 Νικόπολη – Μελίκη Κατωτικίδης-Τσιρόγλου (Κανελλόπουλος)

Φαρσάλων 17.00 Φάρσαλα – Ελίμεια Τζίμα-Τζιοπάνος Ν. (Γκουντελιάς)

Πολυκάστρου Κιλκίς 17.00 Εύαθλος – ΑΓΣ Ιωαννίνων Γαζέτας-Σελεβός (Ελευθεριάδης)

ΔΑΚ Κοζάνης 17.00 Διόσκουροι – Αιγινιακός Λουλουδιάδης-Γρεκός (Κηπουρίδης)

ΔΑΚ Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία – Πρωτέας Γρεβενών Εκιζογλου-Καλέσης (Καυχίτσας)

4ος Όμιλος

Κυριακή 21 Μαϊου

Ποταμουδιών 18.00 Αστέρας Καβάλας – Μακεδονικός Παπαγεωργίου-Παπανικολάου Ι. (Μπρίγκος)

Χαλκηδόνας 18.00 Χαλκηδόνα – Ιωνικός Ιωνίας Τσοκόλης-Καρκαλέτσης (Σακελαρίου)

Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή – Ορφέας Ν. Σκοπού Ντούρας-Ρούτσιος (Γκουρτζελίδης)

Νεάπολης Θ. 18.00 Νεάπολη – Ν. Μουδανιά Γιαννούλης Αναστ.-Χατζηκώστας (Παπαδόπουλος Ν.)

Επταπυργίου 18.00 Παναθλητικός – Αν. Ακτής Ζέφυρος 02 Κοϊμτζόγλου-Δαμίγος (Παπαγεωργίου)

ΔΑΚ Σερρών 18.00 Ίκαροι Σ. – Κομοτηνή Σιμητόπουλος –Θεοδώρου (Δροσόπουλος)

Μαντουλίδη 18.00 Μαντουλίδης – Αγ. Βαρβάρα Πεντ. Χρυσάφης-Θωμόπουλος (Βαφείδης)

Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από Δημήτρης Ιωαννίδης
  • Καψαλός, η επιστροφή

    Στην ομάδα στην οποία έκανε τα πρώτα του μπασκετικά βήματα επέστρεψε ο Ματθαίος Καψαλός. Ο…
  • “Ψήλωσε” με Σπυράκο

    Την απόκτηση του Χάρη Σπυράκου ανακοίνωσε η Α.Ε. Καρλοβάσου, ενισχύοντας σημαντικά τη φρον…
  • Ενίσχυση με Τσιγγενόπουλο

    Ακόμα μία μεταγραφική κίνηση ολοκλήρωσε ο Δίωνας Κυπαρρισίας, ο οποίος συμφώνησε με τον Κώ…
Περισσότερα σε Γ' Εθνική

Δειτε επισης

Καψαλός, η επιστροφή

Στην ομάδα στην οποία έκανε τα πρώτα του μπασκετικά βήματα επέστρεψε ο Ματθαίος Καψαλός. Ο…