Τράχωνες – Πρωτέας Βούλας 75-67 (31-29)
Διαιτητές: Τεφτίκης Κ. – Κοτσώνης.
ΤΡΑΧΩΝΕΣ (Φώσκολος – Φαραώ): Ραζής Μ. 12 , Μάκος 18 (3), Καδδάς 17 (1), Ξυνογαλάς 19, Ραζής Β. 2, Καπέτσης 1, Παπαδημητρακόπουλος 6, Μαγγανάς.
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ (Μανουσέλης – Ποδαράς): Καπώνης 9 (1), Κόβατς 4 (1), Γεώργαρος 14, Αθηνιώτης 2, Κοκαλιάς 15 (1), Βαρδαβάς 11, Θώδης 2, Γάργαλης 4, Πέτσας 6, Πεφάνης, Σίμος.
ΕΑ Νικαίας – Π. Φάληρο 48-69 (31-33)
Διαιτητές: Χρηστίδης Ηλ. – Παπαδόπουλος Χ..
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ (Αράπης, Λαμπαδάριος): Μαστρογεωργίου 6 (1), Καρατζής 7, Βελισσαράκος 4, Ντώνη 3, Ιωαννίδης 8, Μπάγιας 3 (1), Μυλωνόπουλος, Παναγιωτόπουλος 12 (4), Καρτζόγλου, Ρεπάνης 2, Σιδερής, Δημακαρέας 3 (1).
Π. ΦΑΛΗΡΟ (Γαζής): Αλεφαντινός, Σαββόπουλος, Αλεξανδρόπουλος 3, Γεωργιάδης 2, Τσορμπατζίογλου 27 (5), Αναστασάκης 2, Αθανασούλας 9, Παγίδας 2, Μπόθος 3, Τριανταφυλλίδης 9, Τσιφτσής 9 (1), Καμαριανός 3 (1).
Ελληνικό – Αετός Καλλιθέας 73-76 (34-40ημ., 63-63κ.α.)
Διαιτητές: Ρουμελιώτης – Σέλληνας.
ΕΛΛΗΝΙΚΟ (Νικολαίδης – Σκόνδρας): Καρασούλος 3, Παντελάκης 9, Ζηνέλης 8, Μιχαηλίδης 6 (2), Παπαμαρινόπουλος 9, Κολοτούρος 11 (3), Θεολογίτης 8, Γκιουρτσίδης 9 (1), Μαρόπουλος 6, Ανδρεάτος 4.
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Σταυρακόπουλος – Χαλκιαδάκης): Μαλτίδης 7, Τάγκας, Μπουζιάνης 12 (2), Μπακάλης 8, Κελάδης 7, Γκιοβάσο 21 (2), Τρουπής 19 (4), Παπάζογλου 2.
Προφήτης Ηλίας – Προοδευτική 58-42 (28-21)
Διαιτητές: Αναστασίου – Τσολάκος.
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ (Κεραμειδάς): Καψοκόλης 6, Ευσταθίου 7, Τριανταφύλλου 3 (1), Σαράντης 14, Πιστιόλης 6, Κάτσικας 4, Βουρνάς, Μουστάκας, Ντάσκας 6, Πατμανίδης 12 (2).
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Κλιγκόπουλος – Κ. Κλιγκόπουλος Δ.): Μόμτσος, Σκιαθίτης, Καρασούλας 8, Κλιγκόπουλος Α., Καραγιάννης 5, Αδράμης 4, Παριανόπουλος 5, Δαουτάκος 2, Τζοβάρας 4, Σαραντίδης 14 (2).
ΟΚ Ελευσίνας – Γλυφάδα 62-57 (36-27)
Διαιτητές: Χρηστίδης Π. – Ξοχάκης.
ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (Τσαουσίδης): Αντωνάρας 9, Πατάλας 8, Ντακούλιας 5, Καρράς 12 (2), Αγγλόπουλος 10, Δασκαλάκης 2, Αρβανίτης 2, Μαρούγκας 14, Λιώρης
ΓΛΥΦΑΔΑ (Καψιμάλης – Παλτζόγλου Γ.): Μακρυγιάννης 9 (2), Κατσιέρης 11, Παριανός 5, Τερτίκας, Γκονουλλού, Γρίβας 8 (2), Γουλανδρής 8, Λίππας 10 (1), Δημητρακόπουλος 6.
Τερψιθέα – Παννεαπολικός 75-60 (37-30)
Διαιτητές: Ελευθερίου – Παπαγιαννόπουλος.
ΤΕΡΨΙΘΕΑ (Λαμπρόπουλος – Ζλάτης): Κονιδάρης 7 (1), Κουρής 10 (2), Βαρβατάκος 20 (1), Μαρκόπουλος 21, Μπουγάτσος 6, Αρώνης 4, Τζίμης 7 (1).
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης – Τιτάκης): Συρόγλου 7, Λουκής 7 (1), Αντιπάτης 10, Αντωνουσάκης 2, Δαλμυράς 21 (4), Θεοδωρικάκος 5, Ζήσης 8.
ΑΕ Καλλιθέας – ΑΕ Ρέντη 76-40 (32-19)
Διαιτητές: Σιδερής – Ζαννίδης.
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Αρμένης – Σταρέντζης): Τσιπίδης 12 (1), Σίνος 17 (3), Μαστρογιάννης 4, Μαραγκόπουλος 24 (1), Νοίδης 5 (1), Πέτρου 5, Βουρλιώτης Γ. 2, Κωσταρέλος 7(1), Αναστασιάδης, Κατζηλιέρης, Κοθράς
ΑΕ ΡΕΝΤΗ (Γεωργακίου – Βαλμάς): Σμυρλής 1, Σολδάτος 5 (1), Κωνσταντόπουλος 19, Κόϊκας 7, Αναγνωστόπουλος 2, Μιχαλόπουλος, Μπενιαμίν 2, Μπίχτας, Ρουσουνέλος 4
Βουλιαγμένη – Φοίνικας Πειραιά 76-70 (39-34)
Διαιτητές: Μαγγουνής – Κομιανός.
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Καίσαρης): Ασλανίδης, Σκουζής 25 (4), Γιαννούλης 21, Μαρακάκης 2, Καλούδης 8 (2), Παππάς 2, Ντεροχονεσιάν 12 , Σίννας 2, Γεωργιάδης 6, Τυροκόμος
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ (Πουτουλίδης): Δανασής, Αγγελόπουλος 2, Γιαννακής 3 (1), Δεβεζόγλου 19 (2), Ρέππας 16, Καραντανάς 7 (1), Συριανός 5 (1), Γεράνιος 6, Θωμάς 3 (1), Πεφάνης.
Η βαθμολογία (σε 20 αγώνες): Πρωτέας Βούλας 38, Τράχωνες 35, Π. Φάληρο 35, Παννεαπολικός 33, Φοίνικας Πειραιά 32, ΑΕ Καλλιθέας 32, Αετός Καλλιθέας 30, Προφήτης Ηλίας 29, Προοδευτική 28, Τερψιθέα 28, Βουλιαγμένη 28, Γλυφάδα 27, ΟΚ Ελευσίνας 27, ΕΑ Νικαίας 27, ΑΕ Ρέντη 26, Ελληνικό 25.
Η επόμενη αγωνιστική (21η, 27/02): Π. Φάληρο – ΟΚ Ελευσίνας, Φοίνικας Πειραιά – Ελληνικό, ΑΕ Ρέντη – Τράχωνες, Αετός Καλλιθέας – ΑΕ Καλλιθέας, Γλυφάδα – Παννεαπολικός, Προοδευτική – Βουλιαγμένη, Τερψιθέα – Προφήτης Ηλίας, Πρωτέας Βούλας – ΕΑ Νικαίας (23/02).